chesteyn انرژی بازار توافق افزایش میلیون

chesteyn: انرژی بازار توافق افزایش میلیون آمریکا وست تگزاس اینترمیدیت بین الملل

گت بلاگز بین‌الملل حمله بدافزار “واناکرای” به نفع شرکت‌های امنیت سایبری بود

علیرغم برجسته شدن نقایص شرکت‌های امنیت سایبری، حمله بدافزار “واناکرای” به نفع آنها تمام شد.

حمله بدافزار "واناکرای" به نفع شرکت‌های امنیت سایبری بود

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از رویترز، هفته گذشته جهت «کریس هاگرمن» مدیر شرکت امنیت سایبری «Sophos Group Plc» هفته خوبی نبود. حمله بدافزار «واناکرای» به بیمارستان هایی که عضو سامانه خدمات بهداشت ملی انگلیس (ان اچ اس) هستند و با این شرکت کار می کنند باعث شد تعدادی از مأموریت های آمبولانس ها و شماری از جراحی ها لغو شوند.
شرکت «Sophos Group Plc» که پیش از این در سایتش نوشته بود «شرکت Sophos امنیت تمام “ان اچ اس” را تأمین می کند» بعد از حمله واناکرای به سرعت این جمله را از روی وب سایت خود برداشت. در اغلب صنایع چنین حرکتی شهرت شرکت ها را خدشه دار می کند.

عبارات مهم : امنیت

با این حال، در روز دوشنبه یعنی 3 روز بعد از حمله بدافزار واناکرای به سیستم های سراسر دنیا سهام Sophos هفت درصد زیاد کردن یافت و حتی در روز چهارشنبه بالاتر هم رفت.
با اینکه کارشناسان می گویند چنین اتفاقاتی به شرکت های امنیت سایبری آسیب می زنند و نقص های آنها را برجسته می کنند به نظر می رسد این حمله سایبری جهانی به نفع این شرکت ها بوده است.
هاگرمن به این موضع که شرکتش فقط 60 درصد نهادهای وابسته به ان اچ اس را حمایت می کند اشاره و اعلام کرد فاکتورهای دیگری که در این حمله دخیل بودند مربوط به بیمارستان ها هستند.
به گفته هاگرمن این بیمارستان ها بودجه اختصاصی خود را دارند. همچنین رویکرد آنها به فناوری اطلاعات و تأمین امنیت آن متفاوت است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: امنیت | سایبری | بدافزار | بیمارستان | واناکرای | بین الملل | کریس هاگرمن | خدمات بهداشتی انگلیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog