chesteyn انرژی بازار توافق افزایش میلیون

chesteyn: انرژی بازار توافق افزایش میلیون آمریکا وست تگزاس اینترمیدیت بین الملل

گت بلاگز فرهنگی هنری همبازی شدن با مرحوم شکیبایی عالی ترین تجربه بازیگری من بود ، اصرارهای مدیری جهت عاشق بودن مهرداد صدیقیان جواب داد

شب گذشته مهران مدیری برنامه دورهمی را با میزبانی از مهرداد صدیقیان بازیگر سینما و تلویزیون به روی آنتن برد.

همبازی شدن با مرحوم شکیبایی عالی ترین تجربه بازیگری من بود ، اصرارهای مدیری جهت عاشق بودن مهرداد صدیقیان جواب داد

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیونگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ شب گذشته برنامه دورهمی میزبان مهرداد صدیقیان بازیگر سینما و تلویزیون بود.
مهران مدیری اطراف عنوان معلم صحبت کرد و گروه نمایش نیز راجع به همین عنوان اجرای خود را به روی صحنه بردند.

عبارات مهم : سلامت

مهرداد صدیقیان در پاسخ به سؤال مدیری اطراف سلامت و تغذیه خود گفت: به ورزش، تغذیه و خواب خود توجه دارم. زیاد به خاطر سلامت به این پرسشها اهمیت می دهم و لازمه بازیگری، سلامت بدن است و این دو مکمل هم هستند.
مدیری گفت: ولی عاشق پیتزا هستی؟ صدیقیان پاسخ داد: خیلی پیتزا دوست دارم هر کاری جهت سلامت خود انجام می دهم، خوردن پیتزا آن را بر هم می زند.
این بازیگر راجع به ورود خود به عرصه بازیگری بیان کرد: از کودکی تئاتر مدرسه و غیرحرفه ای بازی می کردم. هر لحظه روزنامه و مجله سینمایی می خواندم. در خانواده ما کسی در این حوزه فعالیت نداشت ولی من علاقه بسیاری داشتم تا اینکه در یکی از روزنامه ها آگهی آزمون بازیگری دیدم، بعد از تماس و هماهنگی رفتم و آزمون دادم یکی از آنها به من گفت که در دفتر دیگری جهت پروژه ای آزمون می گیرند من آنجا هم آزمون دادم.
وی ادامه داد: فردا به من زنگ زدند و دو پروژه هم جهت نقش مهم قبول شدم. خدا را شکر می کنم که این اتفاق برایم افتاد. با فیلم سینمایی «عصر جمعه» به کارگردانی مونا زندی و تهیه کنندگی جهانگیر مؤثری کار خود را شروع کردم و بعد از این فیلم در «اتوبوس شب» بازی کردم.
بازیگر سریال «مدینه» عنوان کرد: بعد از فیلم «اتوبوس شب» پبشنهاد زیادی داشتم ولی زمانی بود که من از دوره نوجوانی به جوانی تغییراتی در خود می دیدم. در گزینش های خود وسواس دارم ولی اشتباهاتی هم داشتم.
البته در فیلم «اتوبوس شب» حس و حالی داشتم که بعد این سال ها هنوز تجربه نکردم. در ضمن من تجربه بازی کنار مرحوم شکیبایی داشتم که عالی ترین تجربه بازیگری من بود.
صدیقیان در پاسخ به سؤال مدیری راجع به اینکه عاشق شدی، پاسخ داد: علاقه اول و آخر من مادرم هست.
در ادامه مدیری سؤالات دیگر خود را اطراف عاشق بودن این بازیگر مطرح می کرد.
همچنین، در ادامه صدیقیان از تصویر العمل هایی خوب مردم نسبت به سریال «مدینه» گفت و اینکه در حال حاضر در حال نوشتن فیلم نامه ای است.
بازیگر فیلم «ماجرای نیمروز» تعریف خود را از عاشق شدن اینگونه بیان کرد: علاقه یک اتفاق بزرگ درونی است که با فیلم، موزیک و شعر نتوانستند توصیف کنند. سخت ترین پرسش دنیا را از من پرسیدید.
مدیری گفت: الان یک اتفاق درونی در تو است؟ چه جوری بپرسم؟ (خنده) چیزی است که نشه توضيح داد که صدیقیان پاسخ داد: هر لحظه چیزی است که نشه توضيح داد (خنده)
صدیقیان در ادامه برنامه خودش را به بالش تشبیه کرد آیا که به خوابیدن علاقه بسیاری دارد.
این بازیگر همچنین گفت: گاهی احساس عمیق خوشبختی دارم.
مدیری در بخش نهایی مجددا راجع به عاشق شدن صدیقیان پرسش کرد و اصرارهای مدیری جواب داد و صدیقیان با تکان دادن سر خود به عاشق بودن خود پاسخ داد.
در آخر این برنامه، مهرداد صدیقیان یک تابلو نقاشی به موزه دورهمی تقدیم کرد.
گزارش الهام قبادی
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سلامت | بازیگر | بازیگری | بازیگری | بازیگر فیلم | مهران مدیری | مهرداد صدیقیان | دورهمی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog